Řekli a napsali o mně...

Reference

Pokud stále ještě váháte, možná Vám napomohou doporučení z první ruky:

Paní Eva: Moje dcera chodí k Vandě do sboru druhým rokem. Chodí tam moc ráda. Těší se na kamarády, cizojazyčné písničky a přátelskou atmosféru, která v malém komorním sborečku panuje. Přestože dcera chodí do blízké ZUŠ na hru na klavír a sbormistryně ji už opakovaně chtěla "přetáhnout" jako velmi nadanou do školního sboru, nechce o tom dcerka ani slyšet. Je zkrátka spokojená v tom svém :-) E.B.


Paní Martina: Vandu jsem nejprve poznala coby učitelku mého tehdy 3,5 letého syna v rámci hudebního kroužku v montessori školce. Nečekala jsem, že u tak malého dítěte Vanda zaujme tak zodpovědný přístup. Po každé hodině mne informovala o všem, co dělali a co bychom pak mohli dělat doma. Synův přístup ke školství je zatím celkem vlažný, ale na Vandy hodiny chodí rád. Radost ze života jsem měla tu čest slyšet i v jejím zvonivém sopránu. 2. advent 2016 byl na pyšelském náměstí díky ní opravdu kouzelný. Jsem ráda, že mé děti Vandu poznaly, a že alespoň v nějakém odvětví je škola pro ně hrou a radostí. I já jsem ráda, že Vandu znám. Je pro mne inspirací a je radost ji potkat pro její pozitivní energii a zanícenost.

Martina Vlčková, zatím na mateřské - jinak výzkumný pracovník v hydropedologiiV pozornosti médií


Rozhovor - Koloraturní soprán vyznává harmonii ducha a těla

Art-tour, 2. červenec 2017

"Staří Řekové tomu říkali Kalokagathia. Hudba, poslouchat ji a provádět - šlechtí duši, sport zase tělo. Jistě, že jsem měla období, kdy bylo blíže k jednomu, jindy k druhému, ale když jsem od jednoho či druhého utekla až příliš mnoho, chybělo mi to. Zkrátka buď strádalo tělo, nebo duše. Je pro mě důležitý i ten pocit - štíhlé a lehce vysportované tělo vypadá v koncertních šatech lépe, než tělo přetékající," říká pěvkyně Vanda Březinová-Kadeřábková....

...https://art-tour.cz/rozhovor/2351-rozhovor-koloraturni-sopran-vyznava-harmonii-ducha-a-tela